RN732BTTD1741F25
MFR.Part #
RN732BTTD1741F25
JLCPCB Part #
C4069194
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS