RT2010DKE07130KL
MFR.Part #
RT2010DKE07130KL
JLCPCB Part #
C3942082
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS