RT1206BRC0716KL
MFR.Part #
RT1206BRC0716KL
JLCPCB Part #
C869882
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS