RT1206BRC0711KL
MFR.Part #
RT1206BRC0711KL
JLCPCB Part #
C869813
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS