RT1206BRC07150RL
MFR.Part #
RT1206BRC07150RL
JLCPCB Part #
C869860
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS