RT1206BRC07102RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRC07102RL
JLCPCB Part #
C869790
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS