RC2512JK-0775RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512JK-0775RL
JLCPCB Part #
C136995
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS