RT1206BRB0791KL
MFR.Part #
RT1206BRB0791KL
JLCPCB Part #
C7353790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS