RC1210FR-0751K1L
MFR.Part #
RC1210FR-0751K1L
JLCPCB Part #
C875043
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS