RT1206BRB075R1L
MFR.Part #
RT1206BRB075R1L
JLCPCB Part #
C1730600
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS