RT0805WRE07887RL
MFR.Part #
RT0805WRE07887RL
JLCPCB Part #
C1710657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 887Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS