RT0805WRE0775KL
MFR.Part #
RT0805WRE0775KL
JLCPCB Part #
C3959590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS