RE0603DRE07560RL
MFR.Part #
RE0603DRE07560RL
JLCPCB Part #
C859305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS