RT0805WRE0768R1L
MFR.Part #
RT0805WRE0768R1L
JLCPCB Part #
C1712569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS