RT0805WRE07143KL
MFR.Part #
RT0805WRE07143KL
JLCPCB Part #
C4099517
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS