RC1206FR-07178KP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-07178KP
JLCPCB Part #
C7336218
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS