RT0805WRE07124RL
MFR.Part #
RT0805WRE07124RL
JLCPCB Part #
C4080786
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS