AF2010JK-07100KL
MFR.Part #
AF2010JK-07100KL
JLCPCB Part #
C2137783
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS