RT0805WRD079K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD079K09L
JLCPCB Part #
C1711697
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS