RT0805WRD07549RL
MFR.Part #
RT0805WRD07549RL
JLCPCB Part #
C1712085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 549Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS