RT0805WRD074K64L
MFR.Part #
RT0805WRD074K64L
JLCPCB Part #
C1712527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS