MFR1WSDBE52-8K2
MFR.Part #
MFR1WSDBE52-8K2
JLCPCB Part #
C1383514
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS