RT0805WRD07165KL
MFR.Part #
RT0805WRD07165KL
JLCPCB Part #
C3962170
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS