RT0805WRC0778K7L
MFR.Part #
RT0805WRC0778K7L
JLCPCB Part #
C1728878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS