RT0805WRC07634RL
MFR.Part #
RT0805WRC07634RL
JLCPCB Part #
C4106439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS