RT0805WRE07634RL
MFR.Part #
RT0805WRE07634RL
JLCPCB Part #
C3966049
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS