RT0805WRC0735K7L
MFR.Part #
RT0805WRC0735K7L
JLCPCB Part #
C1724038
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS