AA1206JR-071R2L
MFR.Part #
AA1206JR-071R2L
JLCPCB Part #
C4291305
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS