RT0805WRC07154RL
MFR.Part #
RT0805WRC07154RL
JLCPCB Part #
C4190080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS