FMP300FBF73-43K2
MFR.Part #
FMP300FBF73-43K2
JLCPCB Part #
C1386796
Description
-55℃~+155℃ 3W 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS