RT0805WRC0712R1L
MFR.Part #
RT0805WRC0712R1L
JLCPCB Part #
C1724232
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS