RC1206FR-0756RP
MFR.Part #
RC1206FR-0756RP
JLCPCB Part #
C6263299
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS