RT0805WRC07105RL
MFR.Part #
RT0805WRC07105RL
JLCPCB Part #
C1724322
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS