FMP200JT-52-5K1
MFR.Part #
FMP200JT-52-5K1
JLCPCB Part #
C1389626
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS