RT0805WRB075K62L
MFR.Part #
RT0805WRB075K62L
JLCPCB Part #
C4275005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS