RT0805WRB07249RL
MFR.Part #
RT0805WRB07249RL
JLCPCB Part #
C4123432
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS