RT0603BRD078K98L
MFR.Part #
RT0603BRD078K98L
JLCPCB Part #
C5197519
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS