RT0805WRB0719K6L
MFR.Part #
RT0805WRB0719K6L
JLCPCB Part #
C3985932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS