MFR-25FRE52-4M53
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FRE52-4M53
JLCPCB Part #
C1751258
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS