RT0805WRB07100KL
MFR.Part #
RT0805WRB07100KL
JLCPCB Part #
C869641
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS