AA0805FR-0795R3L
MFR.Part #
AA0805FR-0795R3L
JLCPCB Part #
C3961996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS