RT0805FRE1382KL
MFR.Part #
RT0805FRE1382KL
JLCPCB Part #
C6288451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS