RT0805WRB0710K2L
MFR.Part #
RT0805WRB0710K2L
JLCPCB Part #
C4308277
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS