RT0805FRE1315KL
MFR.Part #
RT0805FRE1315KL
JLCPCB Part #
C6460807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS