AA1218JK-078K2L
MFR.Part #
AA1218JK-078K2L
JLCPCB Part #
C1695501
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS