RP0402DRD0782KL
MFR.Part #
RP0402DRD0782KL
JLCPCB Part #
C20164935
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS