RT0805FRE079K1L
MFR.Part #
RT0805FRE079K1L
JLCPCB Part #
C869635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS