AT0603DRD0773R2L
MFR.Part #
AT0603DRD0773R2L
JLCPCB Part #
C856397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS