RT0805FRE077K32L
MFR.Part #
RT0805FRE077K32L
JLCPCB Part #
C869588
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS