RT0805FRE0775KL
MFR.Part #
RT0805FRE0775KL
JLCPCB Part #
C869578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS